Ibis Muenchen City Arnulfpark

ex. Ibis Munchen City Arnulfpark
Мюнхен, Німеччина View on map
8.4 Дуже Добре На основі 4170 відгуків
Вибір редактора

"На сніданок пропонують вафлі, а звукоізольовані номери розташовані неподалік від станції міської електрички Donnersbergerbrücke. Найкраще підходить для мандрівників, які досліджують місто, але може бути не надто зручним для тих, хто потребує просторих апартаментів."

З US$ 142 US$ 120 за ніч
Економія 15%
Заїзд:
28 Вер 2026
Виїзд:
29 Вер 2026
Гості
2 гостя

Дорослі:

2

Діти:

0
  • Безкоштовне скасування
    Для багатьох номерів
  • Без комісії за бронювання
    Можлива оплата в готелі
  • Безпечне бронювання
    Ваші дані в безпеці
  • Гарантія найкращої ціни
    Знайшли вигіднішу ціну?

Чому гості обирають Ibis Muenchen City Arnulfpark

  • Біля вокзалу
    5 хв пішки
  • Еко-фокус
    Сертифіковані практики
  • Цілодобовий бар
    Легкі страви та напої
  • Сніданок
    Домашня випічка
  • Зберігання багажу
    Безкоштовно
  • Електро-парковка
    Зарядна станція

Опис

Розташований приблизно за 5 хвилин ходьби від озера, 3-зірковий готель Ibis Muenchen City Arnulfpark має 204 номери. У цьому готель Мюнхена, розташованому у розважальному районі, для зручності гостей пропонують камеру схову багажу і ресторан.

Готель розташований у самому серці Мюнхена та неподалік залізничного вокзалу. Серед визначних пам'яток, розташованих на відстані 2.8 км від цього помешкання, – Театінеркірхе. Крім того, Neue Postwiese за 16 хвилин пішої прогулянки від Ibis Muenchen City Arnulfpark, а Хофгартен - за 10 хвилин їзди. Поглибити знання історії можна, відвідавши Німфенбурзький палац, який знаходиться приблизно за 3 км від готелю Мюнхена. Це помешкання розташоване недалеко від станції метро Майллінгерштрасе.

Готель Мюнхена пропонує номери для алергіків, оснащені системою клімат-контролю, а також безкоштовним Wi-Fi, телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами. У деяких номерах передбачені душ без піддона.

Ранок у Ibis Muenchen City Arnulfpark Мюнхена починається з вегетаріанського сніданку. Гості можуть розслабитися і перекусити у лаунж-барі. Також для комфорту гостей є лаунж. Цей готель Мюнхена розташований в межах 5-хвилинної прогулянки від ресторану Daimler's Bar, де подають страви німецької кухні.

  • Заїзд:
    з 15:00 до 23:59
  • Виїзд:
    до 12:00
  • Клас готелю
    3 зірки
Ibis Muenchen City Arnulfpark
Наші поради

Чи варто бронювати Ibis Muenchen City Arnulfpark?

Ідеально підійде якщо
  • Подорожуєте на авто - приватна парковка на території готелю доступна за додаткову плату.
  • Потребуєте спокійного номера - у всіх кімнатах звуконепроникні вікна.
Можливо пропустіть якщо
  • Розраховуєте на сніданок у форматі «шведський стіл» - він так і подається, без окремого ресторану на території.
Найкраще підходить для
  • Візиту до гостей, які повертаються частіше, ніж до більшості інших помешкань
  • Сніданку-буфету з найвищою оцінкою розташування - 8.8 балів

Зручності в Ibis Muenchen City Arnulfpark

Опис
  • Куріння на території заборонено
  • Wi-Fi
  • Парковка
  • Сейф
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами
  • Номери/ послуги для людей з інвалідністю
  • Вільне пересування на інвалідних візках
  • Охорона
  • Камера схову багажу
  • Номери для алергіків
  • Ліфт
  • Обмін валют
  • Кав'ярня
  • Детектори диму
  • Зарядна станція для електромобілів
  • Туалет для людей з інвалідністю
  • Ванна кімната для людей з інвалідністю
  • Вогнегасники
  • Картковий електронний замок
  • Замок
Харчування
  • Снек-бар
  • Бар/зона відпочинку
Спорт та відпочинок
  • Тераса
  • Сад
  • Кімната відпочинку/ Кінозал
Ibis Muenchen City Arnulfpark Послуги для гостей
  • Прибирання приміщень
  • Пральня
  • Хімчистка
  • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків
  • Вітальний коктейль
  • Бізнес-центр
  • Конференц-зали/ банкетні зали
Зручності в номері
  • Кондиціонер
  • Опалення
  • Звукоізольовані номери
  • Тераса
  • Садові меблі
  • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби
  • Телевізор з плоским екраном
  • Прямий телефонний зв'язок
  • Радіо-будильник
  • Дитячі ліжечка
  • Підлога з килимовим покриттям

Правила

Ibis Muenchen City Arnulfpark застосовує ці умови до всіх бронювань.
Check-in / Check-out
Заїзд:
з 15:00 до 23:59
Виїзд:
до 12:00
Важлива інформація
  • Розміщення дітей та додаткові ліжка
  • Додаткові ліжка в номері не надаються.
  • Дитячі ліжка в номері не надаються.

Дякуємо за ваш відгук

Дякуємо, що підписалися

Закрити
Заїзд:
28 Вер 2026
Виїзд:
29 Вер 2026
Гості
2 гостя

Дорослі:

2

Діти:

0
Оберіть дати
щоб побачити актуальні пропозиції